אנשים זרים שאני בכלל לא מכיר, ממקומות אחרים וגם פה מהעיר, הייתי רוצה שידעו כולם שיש ילד אחד בעולם, והילד הזה הוא אני. (יהודה אטלס מתוך הספר: “והילד הזה הוא אני”)

הורים-יקרים

האם ילדכם מתקשה להשתלב במערכת החינוכית, חווה קושי בלימודים, חסר מוטיבציה ללמוד, מתקשה להתרכז ולהקשיב, סובל מהתקפי כעס, התנהגותו אינה צפויה, מוסח בקלות ע”י גירויים חיצוניים, אימפולסיבי, חסר שקט, מעיר הערות שליליות על עצמו, בעל דימוי עצמי והערכה נמוכים, בודד, מרגיש דחוי בחברה, רב עם חברים, לא מקובל בקבוצה, מצב רוחו משתנה במהירות, מתלונן על כאבי ראש, בטן וכל מיני מחושים וכאבים אחרים, יש לו קושי בשינה, פחדים , חרדות… אלה הן רק חלק מתופעות נלוות להפרעת קשב וריכוז.

קשיי קשב וריכוז אינם מתחילים ונגמרים בתחום הלימודי בבית הספר. ADHD איננה קשורה רק לקשיים טכניים של הצלחה בלמודים, להפרעה השלכות רגשיות משמעותיות ביותר בכל מה שקשור להתפתחות הילד עד הגיעו לבגרות.

אתם כהורים עומדים לעתים קרובות אל מול מערכת החינוך, המורה, המנהלת, היועצת –חסרי אונים ומבולבלים מעודף האינפורמציה הלא ברורה. חשוב לי שתדעו שיש מה לעשות, אתם יכולים לסייע לילדכם!

[important]

במיוחד בשבילכם ההורים יצרתי סדרה: “איך להפוך הפרעת קשב וריכוז ליתרון” הסדרה כוללת 4 סרטוני וידאו ומדריך מעשי, יש בה תוכן חיוני וחשוב עבורכם ההורים ובעיקר המון המון טיפים והצעות מעשיות. כדי לקבל את הסדרה חינם, כמתנה! צריך רק ללחוץ על הקישור>> לנרשמים מתנה נוספת!פגישת הכרות חינם!

[/important]

אתם ההורים שמלווים את ילדכם  כשהוא מתמודד עם קושי, כואבים את כאבו וחווים תסכול. יש באפשרותכם לבחור איך תהיה ההתמודדות עם הקושי. אפשר ורצוי להפוך את הקושי להזדמנות לצמיחה, להתפתחות. להקנות לילד כלים להתמודדות בהווה ובעתיד ע”י טיפול קצר מועד המותאם לילדים ולנוער.

יפה-בן-זאב
הקליניקה

לתיאום פגישה מלא/י את פרטיך ואשמח לקבוע פגישה >>

Share This